Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/shoapa/domains/shoapars.org/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/shoapa/domains/shoapars.org/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/shoapa/domains/shoapars.org/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
بایگانی‌های نورافکن و والواشرها - شعاع پارس

نورافکن و والواشرها

وال واشر دست ساز شعاع پارس از انواع چراغ هایی است که امروزه نام آنها در تکنیک های نورپردازی به خصوص نورپردازی نمای ساختمان زیاد شنیده می شود.

این چراغ در واقع از تعدادی لامپ  ادیسون که با اشکال مختلف در کنار هم قرار گرفته اند تشکیل شده است که تعداد و توان این لامپ های کوچک می تواند تعیین کننده توان اصلی وال واشر باشد.

وال واشرها را معمولا به صورت خطی می سازند و بالا یا پایین ساختمان نصب می کنند تا نور را روی ساختمان بتابانند و با استفاده از این چراغ ها می توان جهت نور، زاویه تابش و حتی شدت نور را هم تغییر داد و کنترل کرد البته باید توجه داشته باشید که وال واشرهای موجود در بازار ابعاد و اندازه و تعداد لامپ مشخصی دارند, ولی در شعاع پارس این امکان برای شما وجود دارد که وال واشر مورد نیازتان را سفارش دهید. این مدل ازوال واشر دست ساز است و دارای لنز 5 درجه می باشد که پرتاب نوری برابر با 6 متر دارد.

وال واشر شعاع پارس از بهترین نوع ال ای دی و درایو ساخته شده است که کاملا با محصولات مشابه متفاوت است به همین دلیل طول عمر بالایی دارد در واقع این محصول از انواع وال واشر مخصوص نورپردازی نما است که درجه حفاظتی برابر با IP65 دارد یعنی ضدآب و ضد گردوغبار می باشد.

بنابراین شما می توانید با خیال راحت در نمای بیرونی ساختمان خود از این چراغ استفاده نمایید و مطمئن باشید که بارندگی ها و عوامل جوی باعث خرابی و از کار افتادن این چراغ نمی شود.

وال واشر در توانهای مختلف ساخت شعاع پارس می تواند با رنگ نورهای آبی، انبه ای، ، سبز، سفید، قرمز و مولتی کالر به انتخاب شما ساخته شود که البته انتخاب رنگ نور از اصول نورپردازی نما است که شما می توانید با مراجعه به شعاع پارس بدون صرف هزینه های گزاف خودتان بیاموزید که چگونه ساختمان خود را به صورت حرفه ای نورپردازی نمایید.

باید در نظر داشته باشید که انتخاب رنگ نور وال واشر اهمیت زیادی دارد و باید به گونه ای انتخاب شود که با سایر المان های محیط هماهنگی داشته باشد و سبب آزار چشم افرادی که از جلوی ساختمان شما می گذرند نشود.

این محصولات دارای بدنه ای از10 تا50 سانتیمتری است و لنزمعمولا  15درجه دارد که نور را با زاویه کوچک 15 درجه روی ساختمان می تاباند در واقع از این محصول برای نورپردازی پرتابی استفاده می شود.

شما می توانید برای خرید وال واشر  شعاع پارس و یا اطلاع از قیمت وال واشر دست ساز در واتهای مختلف به سایت شعاع پارس مراجعه نمایید و محصول مورد نظرتان را با کسب اطلاعات کامل خریداری نمایید.

نمایش یک نتیجه

X